Fri Fragt til GLS pakkeshop - min. køb 400,- | Levering 2-4 hverdage

KONTAKT OS

Mød vores team

Du er altid velkommen til at kontakte os. Her finder du kontaktoplysninger på specifikke medarbejdere.

Hovedkontor

MARIE BRIZARD WINE & SPIRITS SCANDINAVIA A/S

Generatorvej 6A, 3.sal
DK-2860 Søborg
Danmark

Tlf. +45 36 98 30 00
Fax: +45 44 41 41 21

Webshop: Shop.dk@mbws.com
Ordrer: shipping.dk@mbws.com
Regnskab: regnskab.dk@mbws.com

Key Account Managers

Jens Henrik Mogensen

National Key Account Manager (Off- Trade)
Mail: jens.henrik@mbws.com
Tlf.: +45 28 34 50 34

Lars Anton Sand Christensen

On Trade Sales Manager
Mail: lars.anton@mbws.com
Tlf +45 31 33 53 54

On trade Account Managers

Mark Hansen

Account Manager
Mail: mark.hansen@mbws.com
Tlf.: +45 26 85 05 03

Nick Kasper Sandhøj

Account Manager – Vest
Mail: nick.sandhoj@mbws.com
Tlf.: +45 26 29 28 36

Ledelse, Marketing & Økonomi

Hanne Hilslev Stenberg

General Manager
Mail: hanne.hilslev@mbws.com

Laila Rosendahl Schmidt

Brand Manager
Mail: laila.schmidt@mbws.com

Charlotte Juul

Accounting assistant
Mail: charlotte.juul@mbws.com

Logistik

Randi Hanberg Jørgensen

Logistics Coordinator
Mail: randi.joergensen@mbws.com

Michael Øst Jensen

Logistics Coordinator
Mail: michael.jensen@mbws.com

KONTAKT OS

Du er altid velkommen til at sende os en besked. Vi bestæber os på at besvare alle henvendelser indenfor 24 timer.

Vi kan også kontaktes på følgende:
Mail: Shop.dk@mbws.com
Telefon: +45 36 98 30 00


Luk

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

VELKOMMEN TIL MARIE BRIZARD

Denne hjemmesides indhold er forbeholdt voksne over 18 år.
Ved at klikke på nedenstående knap, bekræfter du, at du er over 18 år.

Søg

Din kurv er i øjeblikket tom.
Shop nu