Fri Fragt - min. køb 400,- | Levering 2-4 hverdage

Kontakt os

Du er altid velkommen til at kontakte os. Her finder du kontaktoplysninger på specifikke medarbejdere.

Hovedkontor

Marie Brizard Wine & Spirits Scandinavia A/S
Generatorvej 6A, 3.sal
DK-2860 Søborg
Danmark

 

Tlf. +45 36 98 30 00
Fax: +45 44 41 41 21

Key Account Managers

Lars Anton Sand Christensen
On Trade Manager
Mail: lars.anton@mbws.com
Tlf +45 31 33 53 54
Jens Henrik Mogensen
National Key Account Manager (Off Trade)
Mail: jens.henrik@mbws.com
Tlf.: +45 28 34 50 34

On trade Account Managers

Mark Hansen
Account Manager
Mail: mark.hansen@mbws.com
Tlf.: +45 26 85 05 03

Henrik Opel Jensen
Account Manager – Vest
Mail: henrik.jensen@mbws.com
Tlf.: +45 26 29 28 36

Off trade Account Managers

Poul Pallesen
Account Manager – Vest
Mail: poul.pallesen@mbws.com
Tlf.: +45 20 28 34 03

Ledelse, Marketing & Økonomi

Hanne Hilslev Nielsen
General Manager MBWS Scandinavia
Mail: hanne.hilslev@mbws.com

Laila Rosendahl Schmidt
Brand Manager
Mail: laila.schmidt@mbws.com

Charlotte Juul
Controller
Mail: charlotte.juul@mbws.com

Generelle henvendelser
Mail: Regnskab.dk@mbws.com

Logistik

Randi Hanberg Jørgensen
Logistikkoordinator
Mail: randi.joergensen@mbws.com

Michael Øst Jensen
Logistikkoordinator
Mail: michael.jensen@mbws.com

Ordrer sendes til: shipping.dk@mbws.com

Send os en e-mail

Luk

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

VELKOMMEN TIL MARIE BRIZARD

Denne hjemmesides indhold er forbeholdt voksne over 18 år.
Ved at klikke på nedenstående knap, bekræfter du, at du er over 18 år.

Søg

Din kurv er i øjeblikket tom.
Shop nu